Hotel Celnice

ubytovanie Breclav
 

**** Hotel Celnice / ubytovanie Breclav

Hotel Breclav Celnice

Wellness hotel Celnice ponúka ubytovanie v srdci Lednicko Valtického areálu, v juhomoravskom kraji v blízkosti mesta Breclav, v blízkosti rakúskych hraníc. Ubytovanie, stravovanie, wellness centrum, kongresové centrum a vináreň pod jednou strechou.

Ubytovanie
Čaká Vás pohodlie a odpočinok v 32 nadštandardne zariadených dvojlôžkových izbách, apartmánoch alebo polo apartmáne. K vybaveniu izieb patrí vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a fénom, LCD televízor, telefón, miniveža, minibar, pripojenie Wifi a klimatizácia.

Jedna izba je s bezbariérovým prístupom a má špeciálne upravenú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Apartmány sú dvojizbové, skladajú sa zo spálne s manželskou posteľou a obývacej izby s rozkladacou pohovkou. Súčasťou apartmánov je terasa, kúpeľňa s vaňou a bidetom, fén. Na izbách trezor.

Reštaurácia
Reštaurácia Na Celnici sa nachádza v nádhernom prostredí Lednicko - Valtického areálu, ktorý patrí medzi chránené pamiatky Unesco, a to priamo pri ceste autom do Rakúska u prechodu Poštorná - Reinthal, okolo vedie jeden z najobľúbenejších cyklistických chodníkov. Reštaurácia ponúka rozmanitý výber jedál českej aj svetovej kuchyne, širokú ponuku skvelých moravských vín a vynikajúca rýchla obsluha umocňuje štýlové prostredie reštaurácie.

Služby
Hotel Celnice Breclav disponuje parkoviskom s kapacitou až 50 vozov, ktoré je nepretržite strážené kamerovým systémom. Celý hotelový komplex Hotela Colnica je pokrytý bezdrôtovým pripojením WiFi.

Konferenčné priestory
Pre možnosti organizovania konferenčných sedení, osláv alebo firemných večierkov má hotel pripravenú konferenčnú sálu s kapacitou 100 + 30 osôb. Konferenčná sála je vybavená mikrofóny, projektorom, reproduktormi, klimatizáciou a podľa žiadosti dekoráciou.

V areáli reštaurácie sa nachádza malý nefajčiarsky a tiež fajčiarsky salónik. Salóniky sú ideálne pre organizovanie malých spoločenských rokovaní, alebo osláv. Kapacita je 30-50 osôb v každom salóniku. K dispozícii je LCD televízia a klimatizácia.

Wellness Hotel Colnica má vo svojej ponuke mnoho relaxačných aktivít - niekoľko rôznych sáun, vírivú vaňu až pre 6 osôb, rôzne druhy masáží.

Okolie hotela Celnice ponúka športové vyžitie. Golfové ihrisko v neďalekom Poysdorfe, výlet do termálnych kúpeľoch Laa an der Thaya, v blízkej Breclavi - squashová hala, pre rybárov Františkov rybník, ktorý sa nachádza v nádhernej prírode Lednicko - Valtického areálu. Cyklistika - Breclav 5 km, Valtice 8 km, Lednice 12 km.

Hotel Breclav Celnice - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Breclav Celnice - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Breclav Celnice -  kadernictvo - holičstvoHotel Breclav Celnice - možnosť pripojenia na internetHotel Breclav Celnice - k dispozícii letná terasaHotel Breclav Celnice - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Breclav Celnice - hotel má reštauráciuHotel Breclav Celnice - hotel má vináreňHotel Breclav Celnice - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Breclav Celnice - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Breclav Celnice - akceptuje creditné karty VISAHotel Breclav Celnice - krytý bazén v hoteliHotel Breclav Celnice - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Breclav Celnice - Izby s vlastnou toaletouHotel Breclav Celnice - v izbach je telefonHotel Breclav Celnice - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: